Prosinec 2012

Postupná změna image :)

22. prosince 2012 v 16:26 | Scarfinka |  Když Scarfík píše.. ;D
Poslední dobou se mi hrozně začal líbit "gothic styl". Takové ty korzety a tak.. :3 Už přes 3/4 roku toužím po tom, abych měla nějaký ten korzetík.. A včera se mi to vyplnilo! :) Konečně mi dorazil korzet.. Teda, spíš korzetové šaty.. Ale i tak je to báájo :3 Postupme času si chci celý šatník předělat na gothic.. ^^ A až mi bude 18, tak si nehcám udělat pierc do nosu.. Takovou tu malou "tečku" :3 A v nejbližší době si hodlám obarvit vlasy na černo.. sic je mám tmavě hnědé.. ale černá je prostě lepší :D


Vir na skype - Upozornění pro uživatele Skype

16. prosince 2012 v 17:00 | Scarfinka |  Když Scarfík píše.. ;D
Nedávno mě postihla dost nemilá věc v podobě trojského koně. Tímto článkem bych ráda varovala všechny uživatele Skype. Prosím, neberte to jako srandu, tento vir je nebezpečný. Ukradne vám všechny hesla, data z počítače atd.
A pod čím se tento "Skypový bacil" schovává? Může se například schovat pod zdánlivě bezpečný odkaz na obrázek z google, či se může tvářit jako neznámý soubor. Bohužel, moje debilita nezná hranic.. a já ten neznámý soubor přijala. Ale naštěstí mě kamarád varoval a poslal mi video, které mi pomohlo se toho viru zbavit (teda doufám).
Video naleznete ZDE
Prosím, přepošlete tento článek či video přátelům a varujte je, tohle není sranda!

Projekt poznej adminku :)

11. prosince 2012 v 23:46 | Scarfinka |  Projekty
Ahoj lidičky. Všimla jsem si, že poslední dobou blog tak nějak leží ladem. Chtěla bych to tady trochu oživit. A v hlavě my svitl nápad. Co takhle vytvořit nějaký projekt..? A už mi to v té hlavě šrotovalo jak to bude.. :D


Nakonec mě napadl projekt "Poznej adminku ve čtyřech dnech" A jak to bude probíhat?

Hledám smysl v nesmyslu

5. prosince 2012 v 21:49 | Scarfinka |  Když Scarfík píše.. ;D
Stojím na balkoně. Cigaretu svírám pevně mezi prsty. To aby mi nespadla. Když jsem se chystala si jít zapálit, tak mě nenapadlo jaká je venku zima. Celá se klepu. Snad možná proto, že jsem si vzala místo nějakých bot jen papuče. Koukám se na noční oblohu. Pozoruju hvězdy a vzpomínám. Vzpomněla jsem si na prázdniny. Vracela jsem se se svým klukem z kina. Na chvíli jsem se jen tak zastavila a koukala na hvězdy. Byli krásné. najednou jsem spatřila jednu padat. Zavřela jsem oči a přála jsem si něco. Když jsem oči otevřela, tak jsem uviděla jak se na mě kouká. Usmál se, chytil mě za ruku a řekl větu která mnou projela jako blesk.. "Miluju Tě"..V tu chvíli se pro mě zastavil čas.. Jak jsem tak stála na tom balkoně a vzpomínala, tak mi to vehnalo slzy do očí. Jak ráda bych to všechno vrátila...

Future & Celebrity life :)

3. prosince 2012 v 9:24 | Scarfinka |  Když Scarfík píše.. ;D
Hned na úvod bych ráda řekla že toto je článek do soutěže BBC do které jsem se před nedávnem přihlásila (ikonka je v menu). Dostali jsme za úkol popsat dvě témata : BUDOUCNOST a ŽIVOT CELEBRITY. No, tak se jdu na to vrhnout..

Budoucnost: Když se řekne budoucnost, tak si vybavím myšlenku spokojeného života s rodinou.. Ale pak *blik cvak* za 20 dní má být konec světa.. Upřímně.. ze začátku jsem tomu vážně věřila.. děsilo mě to.. Kolik rozdílných kultur věstců a doknce i počítačů se shodlo na jednom datu. Jenže teď když už je to tak blízko, tak mi ani nepříjde že by se mělo něco stát. Vždyť už jsem přežila tolik "konců světa".. tak proč né i tenhle? Ale.. tohle je všechno ještě ve hvězdách :)

Život celebrity: Tak ten život jim vůbec nezávidím. Ano, jako malá jsem chtěla být známá celebrita.. ale postupem času tento sen vymyzel z mého listu na přání (teď mám jiné nesplnitelné přání :D ) Zjistila jsem, že pro mě je soukromí velice důležitá věc. A soukromí celebrity vážně nemají. Už jen čekám, kdy to dojde tak daleko, že budou celebrity "špehovat" i na záchodech jestli si umyli ruce.. a když né, tak hned o tom napíšou článek.. :D Né, dobře.. toto je trochu přehnané.. :D Ale jsem vážně ráda že nepatřím mezi ty "vyvolené".. Musela bych na všechny dělat ťuťuňuňu a říkat jak je život skvělý.. Musela bych být ostražitá a nedělat skoro žádné chyby (napsala bych žádné, ale všichni jsme lidi a každý za čas nějakou tu chybu udělá :D).. A ještě ke všemu jsem přímo stroj na trapasy.. :D Takže jsem ráda, že když se mi stane nějaký trapas tak hned o tom neví půlka světa.. :D Sečteno podtrženo - Jsem ráda, že jsem obyčejná bytost a né nějaká filmová star :)